ART / Lithographs / Litograph in colors 12837080
nr 1283 7080
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Lars Jonsson (b. 1952), Sweden. "Skärfläcka värmer sina ungar". Signed, numbered EA 13/20. Subject: 37x52 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Skärfläcka värmer sina ungar". Signerad, numrerad EA 13/20. Motivet: 37x52 cm
Lars Jonsson, Swedish painter, born 1952 .
2000
SEK 7200
Monday October 21 2019
at 20:32:24
1.500 kr
5.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
2.000 kr (Robot)
2.200 kr
2.400 kr (Robot)
2.600 kr
2.800 kr (Robot)
3.200 kr
3.400 kr (Robot)
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.800 kr
5.000 kr (Robot)
5.600 kr
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Robot)
5.800 kr
6.000 kr
6.200 kr
6.600 kr
6.600 kr
6.600 kr (Robot)
6.800 kr
7.000 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik